Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Barcelonie

Barcelona posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową, na którą składa się blisko 2 tysiące obiektów noclegowych: hoteli, apartamentów, pensjonatów i innych miejsc. Oczywiście mieści się tu wiele hoteli luksusowych, wśród nich warto wyróżnić Hotel Metropolitan zlokalizowany tuż obok znanego Pasażu de Gracia, a także alei Las Ramblas. Doba kosztuje tu około 850 zł, inne hotele w podobnym standardzie i cenie to na przykład hotel Royal Ramblas lub bardzo prestiżowe Eurostars Grand Marina Hotel GL czy Hotel Palace GL, gdzie nocleg osiąga cenę około 1300 zł.

Podobne koszty poniesiemy w wypadku wynajęcia apartamentu, jak np. kompleks Catedral Bas Apartments Barcelona. Pomieszczenia składają się z salonu, sypialni, a także aneksu kuchennego. Kompleks posiada również świetną lokalizację, w samym centrum miasta.

Jeśli chodzi o tanie noclegi, ceny hosteli wahają się w granicach od 30 do 100 zł za noc. Wśród polecanych znajduje się np. hostel Generator Barcelona z bardzo dobrą lokalizacją i dobrym standardem. Doba kosztuje tu średnio 50 zł. Inne obiekty tego typu to Casa Gracia Barcelona Hostel.

Popularne miasta: