Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Zagrzebiu

Zagrzeb posiada dobrą bazę noclegową, choć najwyższy standard hoteli nie przekracza trzech gwiazdek. Doba w obiektach o wysokim poziomie kosztuje średnio 300 – 400 zł. W opinii większości turystów warto odwiedzić np. Hotel Astoria przy ulicy Petrinjska 71. Mieści się on blisko dworca kolejowego, posiada duży parking, a pokoje są przyjemne i posiadają standardowe wyposażenie. Innym obiektem oferującym podobne warunki jest Hotel Croatia, nieopodal placu bana  Josipa Jelačicia. Koszt noclegu w tym hotelu to około 330 zł.

Ceny w pensjonatach w Zagrzebiu wahają się od 200 do 300 zł. Wysoko w rankingach oceniane są obiekty takie, jak Rooms Felice przy Trg Vladka Maceka 2, ZigZag Rooms tuż przy rynku czy Rooms Zagreb 17 w centrum miasta.

Najtańszą opcją są hostele i kwatery prywatne, których również nie brakuje w stolicy Chorwacji. Ceny hosteli wahają się w granicach od kilkudziesięciu do 200 zł za noc. Wśród polecanych  obiektów znajdują się Hostel Lika, The Brit Hostel Zagreb czy My Way Hostel.

Popularne miasta: