Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Tokio

Lotniska
W okolicy Tokio znajdują się dwa duże międzynarodowe lotniska: Haneda i Narita. Pierwsze z nich mieści się około 15 km od centrum miasta, rocznie obsługuje około 60 milionów pasażerów. Obecnie odbywają się tu jednak głównie połączenia krajowe oraz loty do Seulu, Szanghaju i Hongkongu.

Tokio Narita to główne lotnisko stolicy Japonii. Mieści się ono około 60 km od centrum miasta, rocznie obsługuje zaś 30 milionów ludzi. Port lotniczy Narita stanowi główny węzeł japońskich linii lotniczych: Japan Airlines, All Nippon Airways i Nippon Cargo Airlines.

Tanie loty i bilety
Z Polski nie ma bezpośrednich lotów do Tokio. Najtańsze połączenie to lot z Warszawy liniami Aeroflot do Tokio-Narita z przesiadką w Moskwie (koszt około 1500 zł). Ponadto latają tu linie LOT. Z Krakowa najszybciej dostaniemy się do Tokio-Haneda z Lufthansą z przesiadką w Monachium (od 2500 zł). Rejs trwa kilkanaście godzin.

Połączenia z Polski
Inne korzystne połączenia lotnicze z Polski do Tokio to loty z Katowic i Poznania liniami Lufthansa z przesiadką we Frankfurcie, z Gdańska zaś liniami SAS z przesiadką w Kopenhadze.

Popularne miasta: