Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Tokio

Tokio posiada ponad 500 hoteli i innych miejsc noclegowych. Oczywiście znajdziemy tu niezwykle kosztowne ekskluzywne obiekty, ale również tańsze pokoje. W dobrym hotelu możemy przenocować za średnio 200 – 300 zł. Wśród polecanych miejsc znajduje się np. Hotel Lungwood, zlokalizowany niedaleko stacji kolejowej, a także 1,5 km od Ogrodu Zoologicznego i Muzeum Narodowego. Pokoje posiadają łazienkę, są wyposażone w telewizję, lodówkę i czajnik elektryczny. Podobne ceny oferują takie obiekty, jak Hotel Villa Fontaine Tokyo-Shiodome czy Shin-Okubo International Hotel Annex.

W Tokio można również znaleźć łóżko w hotelu za około 80 - 100 zł za dobę. Do wysoko ocenianych obiektów tego typu należy Grids Hostel Lounge Akihabara, nieopodal stacji kolejowej Akihabara. Goście hotelu mogą korzystać z aneksu kuchennego, przechowalni bagażu i salonu. Inne polecane hostele to na przykład Sakura Hotel Jimbocho, Sakura Hostel Asakusa czy Space Hostel Tokyo.

Popularne miasta: