Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Splitu

Lotnisko
W okolicach Splitu znajduje się duże, międzynarodowe lotnisko – Split Airport. Mieści się ono około 25 km od centrum miasta, a także 6 km od Trogiru. Rocznie obsługuje się tu ponad półtora miliona pasażerów. Głównym przewoźnikiem są chorwackie linie narodowe Croatia Airlines. Sezonowo z Londynu latają tu również tanie linie lotnicze Wizz Air.

Tanie loty
Rejsy lotnicze z Polski do Splitu osiągają dość wysokie ceny. Tanie loty wahają się w granicach 600 zł. Połączenia w tej cenie organizowane są np. z Krakowa, Gdańska czy z Poznania. Głównym przewoźnikiem do Splitu jest EuroLot. Ponadto loty obsługują również Lufthansa, Aeroflot, Austrian Airlines, SAS czy Norwegian.

Połączenia z Polski
Z Polski do Splitu można dostać się drogą lotniczą z wielu miast. Loty organizowane są bowiem z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Katowic, Bydgoszczy, Szczecina i Łodzi. Czas lotu uzależniony jest od miejsca, z którego rozpoczyna się podróż, średnio jest to jednak 1 godzina i 55 minut.

Popularne miasta: