Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Splicie

Split jest typowym miastem turystycznym, dlatego nie ma tu problemu ze znalezieniem noclegu. Jeśli chodzi o ceny, należą one do stosunkowo wysokich, zwłaszcza jeśli chodzi o hotele. Te  najtańsze nie schodzą poniżej 280 zł za dobę. Takie koszty poniesiemy np. w Hotel Bellevue w centrum miasta. Średnia cena za nocleg w hotelu o dobrym standardzie wynosi natomiast ponad 500 zł.

Wśród szczególnie polecanych obiektów znajdują się Radisson Blue Resort, mieszczący się niedaleko plaży i największej atrakcji turystycznej Splitu, czyli Pałacu Dioklecjana. Luksusowym obiektem jest również Dioklecijan Residence. Oferuje on piękne, klimatyzowane pokoje z balkonem z widokiem na morze. Ponadto goście mogą korzystać z tarasu zimowego, sali kinowej, restauracji oraz centrum odnowy biologicznej z hydromasażem.

Najbardziej dostępne cenowo są w Splicie oczywiście noclegi w pensjonatach B&B oraz hostelach. Wysoko w rankingach turystów plasuje się Hostel Diocletian’s Palace. Mieści się on w murach słynnego pałacu cesarskiego. Noc można tu spędzić już za 63 zł.
 

Popularne miasta: