Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki na Seszele

Plaże
Plaże Seszeli są niesamowicie piękne. Malownicze zatoczki, lazurowy Ocean Indyjski, złote piaski, kokosowe palmy, mahoniowce, hebanowce i kolorowe ptaki, to tylko nieliczne elementy tego bajecznego krajobrazu. Najpopularniejszymi plażami państwa wyspiarskiego są: Anse Georgette, Anse Lanzio, Anse Source d'Argent i Beau Vallon Beach w Mahe. Po aktywnie spędzonym dniu na plaży warto udać się do jednej z przybrzeżnych knajpek i wypić pyszny owocowy koktajl. Natomiast wieczorem można potańczyć w tutejszych klubach.
 
Wycieczki
W ofercie biur podróży, bardzo ciekawą opcją jest wycieczka objazdowa obejmująca Seszele i Mauritius. Przewidziany czas trwania to 11 dni, a średni koszt ok. 14 tysięcy złotych. W programie wyjazdu przewidziano zwiedzanie m.in. wysp Mahé, Praslin, La Digue, krateru wulkanu Trou aux Carfs, jeziora Ganga Talao oraz formacji ziemnej Seven Coloured Earth. Cena wycieczki obejmuje przeloty, noclegi w hotelach 4-gwiazdkowych, wyżywienie, opiekę pilota, usługi lokalnych przewodników oraz ubezpieczenia. Za dodatkową opłatą można skorzystać z wycieczek fakultatywnych, tj. rejs skuterem, podwodny spacer po dnie oceanu, jazdę na linię czy safari quadem.  
 
Wczasy
Najchętniej odwiedzanymi wyspami przez turystów są  Mahé, Praslin i La Digue. Warto wykupić wczasy obejmujące lot i pobyt w biurze podróży. Za 6-dniowy odpoczynek w 5-gwiazdkowych obiektach, tj. Kempinski Seychelles Resort, Le Meridien Fisherman's Cove, Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Savoy Resort lub Dhevatara Beach zapłacimy od 8 do 10 tysięcy złotych. Jeśli zdecydujemy się na samodzielną organizację wczasów, powinniśmy pamiętać, że za sam przelot zapłacimy od 4 do 6 tysięcy. Natomiast nocleg w Lemongrass Lodge, Choice Villa czy apartamentach Hideaway kosztuje od 75 do 85 euro za noc. 
Popularne miasta: