Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Serbii

Wycieczki
Najczęstszą opcją wycieczek oferowanych przez biura podróży w ten rejon Bałkanów są objazdy. W programie zwykle znajduje się zwiedzanie np. Budapesztu czy rejonów Bośni i Hercegowiny oraz największych atrakcji Serbii, czyli Belgradu, Twierdzy Golubac, pałacu Felix Romuliana czy Kanionu Uvac. Co więcej, często jednym z punktów wyjazdu jest odwiedzenie wioski Emira Kusturicy. Tygodniowa wycieczka tego typu kosztuje około 1600 zł za osobę. W cenę wliczony jest autokar, zakwaterowanie na objeździe oraz wyżywienie (śniadania i obiadokolacje).

Wczasy
Jeśli chodzi o ofertę wczasów wypoczynkowych, w biurach podróży znajdziemy mniej tego typu propozycji. Dobrze jest zatem zorganizować wypoczynek na własną rękę. Serbia, zwłaszcza jej duże ośrodki koncentracji ruchu turystycznego, posiada dobrą bazę noclegową. Wśród turystów największą popularnością cieszą się hotele, w dalszej kolejności zaś pokoje gościnne i apartamenty. W Belgradzie ceny hoteli o dobrym standardzie plasują się na poziomie 300 zł, nieco taniej jest natomiast w takich miejscowościach, jak Nowy Sad czy Subotica (około 170 – 200 zł za noc).

Popularne miasta: