Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Petersburgu

Petersburg należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów miast na świecie, nic dziwnego zatem, że posiada doskonałą bazę hotelową. Znajdziemy tu setki hoteli, apartamentów i innych miejsc zakwaterowania. Noc w hotelu średniej klasy możemy spędzić za około 200 – 300 zł. Takie ceny oferują np. Gogol Hotel, Versal Hotel czy Saint-Petersburg Hotel. Obiekty te posiadają dogodną lokalizację, np. Versal Hotel znajduje się tuż przy Dworcu Kolejowym i stacji metra. Pokoje są wyposażone w łazienkę, telewizor i lodówkę.

Jeśli chodzi o tanie noclegi, najlepszą ofertę znajdziemy oczywiście w hostelach. Średnia cena za noc waha się w granicach od 40 do 100 zł. Wśród polecanych hosteli można wymienić Super-Hostel Kamennoostrovsy 39, Wonderhostel on Nevsy, Positive Hotel lub Red House Hostel na Belinskogo. Posiadają one darmowe parkingi, pralnię oraz wspólną kuchnię i salon.

Popularne miasta: