Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Monachium

Informacje o lotnisku
W Monachium znajduje się duże międzynarodowe lotnisko im. Franza Josefa Straußa. Jest ono zlokalizowane 28 km na północny wschód od centrum miasta. Rocznie Munich International Airport obsługuje blisko 34 miliony pasażerów. Składa się z dwóch terminali, z których terminal 1 podzielony jest na halle: A, B, C, D i E; terminal 2 zaś na 2 poziomy. Odbywają się tu loty w 125 kierunkach, do 46 krajów świata. Najwięcej połączeń obsługują linie Lufthansa. Inni ważniejsi przewoźnicy to natomiast: LOT, British Airways czy Air France.

Połączenia z Polski
Najtańsze połączenia do Monachium można zarezerwować z lotniska w Gdańsku. Liniami LOT i Lufthansa można polecieć do stolicy Bawarii za kwotę od 203 zł (w zależności od sezonu). W dogodnych cenach znajdziemy również połączenia z Katowic i z Krakowa (nawet za niecałe 300 zł). Dodatkowo tanie loty oferują tu także przewoźnicy Air Berlin i Austrian Airlines. Najtańsze połączenia z Warszawy, Poznania i z Wrocławia to średnio około 400 zł. Zdecydowanie droższe są natomiast loty z Rzeszowa, Szczecina, Bydgoszczy i Łodzi (czasem ponad 1000 zł). Średni czas przelotu z Polski do Monachium to około 1 godzina i 25 minut.

Dane kontaktowe
Nordallee 25
85356 München
Niemcy
Telefon:+49 89 97500

Popularne miasta: