Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Monachium

Baza noclegowa w Monachium obejmuje ponad 300 obiektów. Wśród luksusowych hoteli należy wymienić duże, znane sieci, jak: Hilton Park Munich czy Ibis Muenchen City. Ponadto w kręgu obiektów noclegowych o najwyższych standardach ważne miejsce zajmuje Mandarin Oriental, zlokalizowany w samym centrum miasta, przy Marienplatz, w bliskim sąsiedztwie znanej dzielnicy handlowej i licznych zabytków. Nocleg kosztuje tu blisko 4000 zł. Do znanych hoteli należą również sieć Kempinski Hotel czy The Charles Hotel.

W rankingach popularności wśród turystów największym uznaniem cieszą się: Hotel Laimer Hof przy  Laimerstrasse 40 (540 zł za noc), Sofitel Munich Bayerpost (Bayerstrasse 12), Muenchen Palace Hotel (Trogerstrasse 2). Posiadają one bardzo dogodną lokalizację i świetnie nadają się na weekendowe wypady.

Jeśli chodzi o tanie noclegi, koszt doby w hostelu w Monachium zaczyna się od około 160 zł. Takie ceny oferuje na przykład The 4You Hostel & Hotel Munchen. Średnio jest to jednak około 250 zł. W czołówce najtańszych hoteli o największej renomie znajdują się: Ibis Budget Muenchen City Sued, Pension Westfalia i Pension Locarno.

Popularne miasta: