Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty na Majorkę

Lotnisko
Na Majorce znajduje się największy na Balearach port lotniczy, jest to również jedno z najważniejszych lotnisk Hiszpanii. Palma de Mallorca Airport mieści się około 8 km na wschód od centrum stolicy wyspy. Rocznie obsługuje się tu ponad 22 miliony pasażerów. Loty oferują zarówno duże linie, jak narodowe hiszpańskie Iberia i Spanair, Air Europa, jak i tani przewoźnicy, jak Ryanair.

Tanie loty i bilety
Ceny bezpośrednich, tanich lotów na Majorkę zaczynają się od 150 zł. Takie koszty biletów oferuje Ryanair, a rejsy odbywają się z Warszawy, Krakowa i Poznania. Najtańsze przeloty organizowane są z lotniska Warszawa Modlin oraz Poznań.

Połączenia z Polski
Lotnicze połączenia z Polski na Majorkę dostępne są z różnych miast, oprócz wymienionych również z Gdańska, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, Łodzi, Szczecina, Bydgoszczy czy Lublina. Na wspomnianej trasie latają linie LOT, Lufthansa, EuroLot, Iberia, Germanwings i Air Berlin. Ceny są zróżnicowane, zależne od terminu rezerwacji, mogą sięgać nawet 2500 zł. Średni czas lotu wynosi około 3 godzin.

Popularne miasta: