Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Majorce

Majorka jest wyspą osiągającą dochody w 90% z turystyki, stąd jej baza noclegowa jest niesłychanie rozbudowana. Znajdują się tu tysiące hoteli, apartamentów i pensjonatów. W latach powojennych, kiedy Majorka stała się bardzo modnym pod względem turystyki miejscem, wybudowano tu wiele dużych, betonowych obiektów, które nie komponowały się z bajeczną scenerią wyspy. W latach 90. zaczęto zatem wyburzać szare i toporne budynki, a na ich miejsce powstały klimatyczne, przytulne hoteliki.

Majorka nie jest tanim miejscem, chociaż obok luksusowych hoteli znajdziemy tu obiekty oferujące zdecydowanie bardziej przystępne ceny. Miasta o największej turystycznej popularności to oczywiście stolica wyspy, Palma de Mallorca, ale także El Arenal, Can Pastilla czy Playa de Palma. W hotelu wysokiej klasy możemy liczyć na nocleg za cenę w granicach 250 do 600 zł. Wśród polecanych obiektów można wymienić na przykład Isla Mallorca & Spa, HM Jaime III, Abelux czy Hotel Costa Azul. Wszystkie wspomniane hotele posiadają dogodną lokalizację w mieście Palma de Mallorca, komfortowe, przestronne pokoje oraz oferują gościom szereg dodatkowych atrakcji, jak basen, restaurację czy saunę.

Tanie noclegi
Tanie noclegi oferują pensjonaty B&B oraz hostele. Ceny za dobę zaczynają się od kilkudziesięciu zł, a górną granicą jest kwota 250 zł. W stolicy Majorki poleca się obiekty takie, jak Refugi Port Roma, Hostal Nadal, Hostal Atlanta lub Hostal Tierramar. Możemy tu liczyć na łóżko w kilkuosobowym pokoju, w cenę wliczone jest również śniadanie.
 

Popularne miasta: