Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Kairu

Tanie loty, bilety
Warszawę i Kair dzieli 2596 km w linii prostej. Na lot do stolicy Egiptu składa się jedna przesiadka (np. w Berlinie, Paryżu lub Londynie) i trwa on ok. 4 godzin. Linie lotnicze, z których można skorzystać to m.in.: Egypt Air, Lufthansa, KLM, Swiss Airlines, Aeroflot czy AirFrance. Jeśli zakupimy bilety na samolot odpowiednio wcześnie, to za podróż obie strony zapłacimy ok. 1000 złotych. Inną bardzo korzystną opcją jest udanie się do biura podróży i nabycie biletów na lot czarterowy, których cena jest zdecydowanie niższa, niż koszt przelotu liniami regularnymi. Za bezpośredni lot do Hurghady, Luksoru, Marsa Alam, Szarm asz-Szeich czy Asuanu zapłacimy od 200 złotych w górę. Należy pamiętać, że w okresie wakacyjnym ceny są wyższe i oferty często się zmieniają, dlatego warto zaplanować swoją podróż z należytym wyprzedzeniem. 
 
Połączenia z Polski
Z Warszawy do Kairu, bezpośrednio można dostać się liniami lotniczymi LOT. Jednak za bilet zapłacimy wtedy ok. 2000 złotych. Międzynarodowy Port Lotniczy Kair jest położony 15 km na północny wschód od centrum Kairu. Najtańszym środkiem transportu z lotniska są autobusy publiczne, które kursują do wielu punktów w mieście. Autobus wahadłowy do centrum Kairu, kursuje co pół godziny. Jednak miejsce na niego trzeba zarezerwować z wyprzedzeniem pod nr tel.: 19970. Za podróż trwającą ok. 45 minut zapłacimy 35 EGP. Turyści mogą również skorzystać z taksówek (koszt ok. 80 EGP).  
Popularne miasta: