Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Hamburgu

W Hamburgu mieści się kilkaset hoteli, nie licząc schronisk i kwater prywatnych. Ceny noclegów zaczynają się od około 100 zł. Tyle zapłacimy za noc na przykład w trzygwiazdkowym hotelu Eden by Centro Basic, zlokalizowanym naprzeciwko głównego dworca kolejowego w mieście. Jeśli chodzi o opinie turystów, wysoko w rankingach plasuje się Hotel Stella Maris usytuowany w hamburskim porcie. Za dwuosobowy pokój typu Officer Class zapłacimy (w zależności od sezonu) nieco ponad 400 zł.

W iście luksusowych warunkach można natomiast przenocować w von Deska Townhouses - The White House. Są to piękne apartamenty w dzielnicy Harvesthude. Ceny jednej doby w tym obiekcie zaczynają się od około 700 zł.

W Hamburgu możemy z powodzeniem znaleźć również tanie hostele. Jedną z najtańszych opcji oferuje Generator Hostel Hamburg, mieszczący się tuż przy dworcu kolejowym. Obiekt ten cieszy się bardzo dobrą opinią wśród turystów. Można tu przenocować w wieloosobowym pokoju z łazienką już za 59 zł. Przedział cenowy hosteli w Hamburgu jest jednak szerszy, waha się bowiem w granicach od kilkudziesięciu do ponad 300 zł.

Popularne miasta: