Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Frankfurtu

W celu dostania się z Polski drogą lotniczą w okolice Frankfurtu nad Odrą, trzeba polecieć do Berlina, a stamtąd dojechać do miasta pociągiem. Możliwe są tu dwie opcje: lot do portu lotniczego Berlin Tegel lub na lotnisko Berlin-Schönefeld. W pierwszym wypadku można dostać się taksówką na dworzec kolejowy Zoologischer Garten, skąd odjeżdżają bezpośrednie pociągi do Frankfurtu. Ceny biletów zaczynają się od niecałych 200 zł. Głównymi liniami obsługującymi połączenia z Polski są: Lufthansa, SAS, germanwings czy Austrian Airlines. Średni czas lotu wynosi około 1,5 godziny.

Jeśli chodzi o loty na Berlin-Schönefeld Airport, ceny biletów zaczynają się od około 300 zł, a czas przelotu wynosi średnio godzinę i 20 minut. Latają tu przewoźnicy Air Berlin, Lufthansa czy SAS, ale także LOT, KLM i Austrian Airlines. Tanie loty organizowane są z Gdańska, Warszawy, Krakowa i Poznania. Znacznie droższe opcje rejsów lotniczych odbywają się z Katowic, Rzeszowa i Bydgoszczy (od 800 do 1500 zł).

Popularne miasta: