Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi we Frankfurcie

Ceny noclegów we Frankfurcie nad Odrą nie należą do bardzo wysokich. Doba w trzygwiazdkowym hotelu blisko centrum miasta kosztuje średnio od 190 do 250 zł. W czołówce najbardziej polecanych przez turystów miejsc noclegowych znajdują się Hotel am Schloss czy Palais am Kleistpark.  Ten pierwszy to trzygwiazdkowy obiekt, oddalony od polskiej granicy zaledwie o 5 km, który mieści się na przedmieściach. W cenę noclegu wliczone są również śniadania. Z kolei Palais am Kleistpark zlokalizowany jest tuż przy malowniczych ogrodach Kleistpark, Mueum Kleista oraz kościoła Marienkirche.

W cenie oscylującej wokół 300 zł można również znaleźć nocleg w hotelu czterogwiazdkowym, jak na przykład Ramada Hotel Frankfurt Oder. Pokoje wyposażone są w telewizję i dostęp do Internetu. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny. Wśród obiektów polecanych przez turystów znajdują się również: City Park Hotel, City Residence Hotel Frankfurt Oder Bahnhof  czy Stadt-gut-Hotel Zur Alten Oder. W najtańszych hotelach, jak na przykład Gasthof Goldener Hahn Frankfurt Oder, można przenocować już za nieco ponad 140 zł.

Popularne miasta: