Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Dubrownika

Lotnisko
Dubrownik posiada międzynarodowe lotnisko oddalone o około 20 km od centrum miasta. Dubrownik Airport znajduje się w miejscowości Čilipi. Rocznie obsługuje się tu ponad milion pasażerów. Głównym przewoźnikiem są natomiast chorwackie linie Croatia Airlines oraz Norwegian. Latają tu również sezonowo linie LOT, a także tani Wizz Air.

Tanie loty
Koszty lotów z Polski do Dubrownika są zróżnicowane w zależności od daty rezerwacji. Średnia cena rejsu to około 600 zł w obie strony, choć często kształtują się one na poziomie ponad 1000 zł. Sezonowo można jednak trafić na tanie kursy, np. lot z Gdańska, Krakowa i Poznania Eurolotem kosztuje czasem 300 zł. Połączenia obsługują tacy przewoźnicy, jak wspomniany Eurolot, Norwegian, LOT, Lufthansa czy Austrian Airlines.

Połączenia z Polski
Połączenia z Polski do Dubrownika realizowane są z wielu miast: z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Katowic, Łodzi, Szczecina, Lublina czy Wrocławia. Sezonowo z Warszawy i Krakowa odbywają się rejsy bezpośrednie. Średni czas lotu w tym wypadku wynosi około 2 godziny. Wydłuża się on w wypadku rejsu z przesiadką, np. w Wiedniu; wtedy wynosi średnio 6,5 godziny.

Popularne miasta: