Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Dubrowniku

Dubrownik, jako miejscowość niesłychanie atrakcyjna turystycznie, posiada bardzo dobrą bazę noclegową. Można tu znaleźć zarówno luksusowe obiekty, jak i zwykłe pensjonaty czy tanie hostele. Miejsca w ekskluzywnych hotelach są oczywiście bardzo kosztowne. Za noc w takich obiektach, jak np. Radisson Blu Resort & Spa musimy zapłacić blisko 1000 zł. Jedynie odrobinę tańszy jest Hotel Valamar Club Dubrovnik – około 700 zł za dobę.

Zdecydowanie bardziej opłaca się spędzić noc w hotelu średniej klasy. Dobrą opinią wśród turystów cieszą się Villa Vinka, Hotel Adria czy Hotel Ivka. Za nocleg zapłacimy tu średnio 300 – 400 zł. Są one usytuowane nieopodal plaży i najważniejszych miejskich zabytków. Pokoje posiadają balkony, są przestronne i komfortowe.

Tanie noclegi w Dubrowniku oferują natomiast pensjonaty i hostele. Ceny w obiektach tego typu zaczynają się od około 60 zł za noc. Przykładem może być Dubrovnik Backpackers Club czy Hostel Dubrovnik Center. Nieco wyższych kosztów można spodziewać się w Cocoon Hostel, Villa Klaic lub Vila Micika.
 

Popularne miasta: