Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Czarnogóry

Wycieczki
Oferta wycieczek objazdowych po Czarnogórze najczęściej łączy zwiedzanie tego kraju z odwiedzinami np. z chorwackich wysp i Dubrownika. W programie objazdu obiektów czarnogórskich zwykle znajdują się nadmorskie miasta Kotor, Perast, wyspa Sveti Stefan, Bar i Jezioro Szkoderskie. Tygodniowa wycieczka tego typu kosztuje około 2 300 zł. Świetną opcją jest również wykupienie wycieczki połączonej z siedmiodniowym wypoczynkiem nad Adriatykiem. Taka opcja to koszt około 2 900 zł.

Wczasy
Czarnogórskie wybrzeże Adriatyku należy do niezwykle atrakcyjnych rejonów południowej Europy. Najwięcej ofert biur podróży dotyczy wczasów na riwierze budvańskiej. Tygodniowy pobyt w dobrym hotelu można tu wykupić już za około 1320 zł w ofercie Last Minute. Dostępne są również opcje dwutygodniowe w cenie około 2000 – 2 500 zł. W koszty wliczony jest przelot samolotem, transfery z i na lotnisko, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Plaże
Najpiękniejsze czarnogórskie plaże to z pewnością te tworzące rivierę Budvy, np. Slovenska Plaża Miejska, która rozciąga się od portu po hotelu Park (o długości 1600 m). Ponadto warto odwiedzić Jaz, nieco oddaloną w kierunku Tivatu. W okolicy Ulcinja mieści się Żenska Plaża, która jest przeznaczona specjalnie dla kobiet-nudystek. W centrum miasta Ulcinja znajduje się z kolei znana Mała Plaża, natomiast 2 km na południe znajduje się Wielka Plaża - piękne, przestronne i piaszczyste wybrzeże posiadające właściwości lecznicze.

Popularne miasta: