Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Burgas

Tanie loty, bilety

Najlepszym środkiem transportu dla osób podróżujących do Burgas jest samolot. Cena lotu  w obie strony waha się od 400 do ponad tysiąca złotych. Warto przeglądać oferty, ponieważ bardzo często możemy trafić na promocję. Możemy także zdecydować się na przejazd własnym samochodem lub podróż autokarem. Przewidywany czas takiego przejazdu to ok. 20h.

Wybierając autokar w okresie wakacyjnym mamy do wyboru następujące linie: Interbus-Sindbad, Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, Elabus oraz Ecolines. Cena to ok. 500 zł za przejazd w obie strony. Będąc na miejscu warto wypożyczyć samochód i nim poruszać się po Burgas oraz pobliskich miejscowościach.

Połączenia z Polski

Decydując się na bezpośredni lot z Polski do Burgas mamy do wyboru tylko jedną linię lotniczą - Wizzair. Samoloty odlatują m.in. z Katowic, Warszawy i Krakowa. Lot trwa ok. 3 godz., a bilet kosztuje średnio ok. 500 zł. Lotnisko w Burgas jest oddalone od centrum miasta o 13 km. Na miejscu można skorzystać z komunikacji miejskiej  (autobus nr 15 odjeżdża z portu lotniczego co 20 minut przez cały dzień) lub taksówki. Decydując się na taksówkę  powinniśmy pamiętać o wcześniejszym ustaleniu ceny przejazdu, w innym wypadku możemy zostać oszukani.

Popularne miasta: