Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Burgas

Baza hotelowa w Burgas jest dobrze rozbudowana. Za nocleg w nowoczesnym hotelu zapłacimy od 70 do 500 złotych. Średnio za ok. 100 złotych wynajmiemy pokój z klimatyzacją, dostępem do basenu i Internetu. Możemy również wybrać nocleg w apartamencie, pensjonacie, domku lub kwaterze prywatnej.

Hotele i noclegi

Za noc w 5-gwiazdkowym hotelu zapłacimy ok. 400 zł. Dużym zainteresowaniem cieszą się Burgas Beach Hotel, Primoretz Grand Hotel & Spa (ok. 350 zł za noc) oraz Luxury Apartment Burgas. Inną ciekawą propozycją jest hotel 3-gwiazdkowy. Nocleg w Hotel Luxor, Boryana Hotel, Hotel Gran Via lub Interhotel Bulgaria kosztuje ok. 120 zł za noc.

Natomiast jeżeli zależy nam na noclegu w samym sercu miasta warto wybrać Hotel Burgas lub Hotel Bulgaria.  Za pobyt tygodniowy od 2 do 4 osób w apartamencie typu Superior z 1 sypialnią zapłacimy ok. 1200 zł, a pokój rodzinny w Guest House Fotinov kosztuje ok. 1900 zł. Są to opcje bez wyżywienia, ale w cenie mamy klimatyzację, parking, taras, pralkę, zmywarkę i czasami dostęp do basenu. Jeżeli dobrze poszukamy, znajdziemy nocleg w apartamencie za ok. 600 zł za tydzień pobytu.

Popularne miasta: