Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Budapesztu

Wczasy

Wybierając się do Budapesztu możemy skorzystać z ofert biur podróży lub samodzielnie zorganizować wyjazd. W przypadku wybrania tej drugiej opcji, musimy znaleźć odpowiednie lokum. Ceny noclegów w hostelach rozpoczynają się od ok. 6 euro za dobę, natomiast pobyt w hotelu jest kilka razy droższy.  Wygodniejszym sposobem jest wykupienie np. wycieczki objazdowej zorganizowanej przez biuro podróży. Cena za 4-dniowy pobyt w Budapeszcie wynosi ok. 500 zł/os.

Wycieczki

Na uwagę zasługuje oferta zwiedzania miasta z pokładu autobusu Giraffe Hop On Hop linią żółtą i czerwoną. Kupując jeden bilet autobusowy (osoba dorosła 5000 forintów – ok. 70 zł, uczeń 4500 forintów – ok. 63 zł) można obejrzeć najsłynniejsze zabytki Budapesztu i wysłuchać przewodnika w 20 językach – także po polsku.  Inną propozycją jest dwugodzinna wycieczka amfibią, podczas której można zobaczyć dziesięć najważniejszych obiektów turystycznych i podziwiać piękno stolicy Węgier.

Popularne miasta: