Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Budapeszcie

Budapeszt jest najchętniej odwiedzanym miastem na Węgrzech. Ceny noclegu wahają się od ok. 25 zł do ponad trzech tysięcy złotych za noc. Każdy zatem znajdzie dla siebie nocleg w odpowiedniej cenie. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy wybrać ekskluzywny hotel ze SPA, średni standard lub skromny hostel.

Hotele

Za noc w 4-gwiazdkowym hotelu zapłacimy od ok. 160 zł. Dużym zainteresowaniem cieszy się Budapest Hotel (ok.163 zł za noc), Eurostars Budapest Center (ok. 210 zł za noc) oraz Hotel Palazzo Zichy  (ok. 400 zł za noc). Najlepsze hotele znajdują się w samym sercu Budapesztu, na przykład Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest, Corinthia Hotel Budapest,  Kempinski Hotel Corvinus Budapest czy Le Meridien Budapest. Ceny w wyżej wymienionych hotelach wahają się od 600 zł do ponad trzech tysięcy złotych za noc. Są to obiekty 5-gwiazdkowe. 

Hostele

Jeśli zależy Ci na tanim noclegu, to zarezerwuj miejsce w hostelu. Hostel Colors Budapest położony jest 100 m od ulicy handlowej Váci utca. Za nocleg w pokoju wieloosobowym zapłacisz 33 zł. Inne znane hostele w Budapeszcie to m.in. Carpe Noctem Hostel (ok. 52 zł za noc) oraz Wombats City Hostel Budapest (ok. 54 zł za noc).

Popularne miasta: