Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Atenach

Ateny posiadają kilkaset hoteli, pensjonatów i innych miejsc noclegowych. Oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do zróżnicowanych wymagań oraz możliwości finansowych klientów. Znajdziemy tu zatem hotele w cenach od 270 zł za noc, jak np. The Stanley zlokalizowany około 700 metrów od ścisłego centrum miasta. Co więcej, w pobliżu znajduje się metro, a hotel oferuje komfortowe warunki (basen, 2 restauracje, 3 bary), śniadanie i miłą obsługę. W podobnych, a nawet niższych cenach znajdziemy noclegi w hotelach Ilissos, Nefeli Hotel Alimos czy Economy Hotel.

Nieco wyższych kosztów możemy spodziewać się z kolei w takich obiektach, jak Crystal City Hotel, gdzie doba kosztuje średnio ponad 700 zł. Hotel znajduje się w centrum Aten, nieopodal metra Metaxourgeio. Dostępne są tu pokoje z widokiem na Akropol, wyposażone w łazienkę, lodówkę, telewizor oraz dostęp do Internetu.

Tanie noclegi
Jeśli chodzi o tanie noclegi, w Atenach znajdziemy sporą ilość hosteli. Najtańsze oferują noclegi już za około 40 zł. Średnia cena pokoju hostelowego waha się natomiast w granicach 60 – 80 zł. Do polecanych obiektów należą Athens Backpackers, Cosmopolit Athens Hotel czy Athen Style.

Popularne miasta: