Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Alicante

Lotnisko
W Alicante mieści się międzynarodowy port lotniczy – Alicante Airport, zlokalizowany około 9 km od centrum miasta. Rocznie obsługuje się tu ponad 9,5 miliona pasażerów. Lotnisko obsługują duże międzynawowe linie lotnicze oraz tani przewoźnicy: Ryanair i Wizz Air.

Tanie loty i bilety
Najtańsze loty z Polski oferuje Ryanair, rejs do Alicante odbędziemy bowiem z Wrocławia już za 140 zł. Tanie bilety dostępne są również z innych miast: Warszawy, Krakowa, Gdańska i Katowic, a ich cena nie przekracza 261 zł.

Połączenia z Polski
Z Polski do Alicante latają również inne oprócz wymienionych linii lotniczych. Do głównych przewoźników na tej trasie należą WizzAir (250 zł z Warszawy), Norwegian, Vueling Airlines, Air Berlin, LOT czy Lufthansa. Loty odbywają się również z Poznania, Rzeszowa, Szczecina i z Łodzi. Ceny rejsów (w zależności od terminu i przewoźnika) mogą sięgać 4000 zł. Średni czas lotu do Alicante wynosi około 3 godzin.

Popularne miasta: