Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Warnie

Warna jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Bułgarii. Ceny noclegu wahają się od 31 zł do ok. 600 złotych za noc. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zdecydować się na wczasy All Inclusive, zorganizować nocleg w drogim hotelu lub wybrać taki średniej klasy. Warto skorzystać także z oferty proponowanej przez hostele.

Najlepsze hotele

Najlepiej ocenianymi hotelami w Warnie są: Hotel Grifid Bolero, Hotel Grifid Arabella oraz Hotel Grifid Metropol – są to hotele 4-5 gwiazdkowe. Za tydzień wczasów All Inclusive w jednym z tych obiektów zapłacimy ok. 2 500 zł od osoby. Jeżeli chcemy sami zorganizować noclegi, to mamy do wyboru 5-gwiazdkowe hotele: Graffit Gallery, Grand Hotel Dimyat, Grand Hotel London lub Dallas Residence, w których za pokój dwuosobowy zapłacimy od 350 zł  do 600 zł za noc.

Tanie noclegi

Nie każdy może pozwolić sobie na noc w hotelu 4 lub 5-gwiazdkowym. Dlatego jeżeli marzymy o wczasach w Warnie, możemy skorzystać z oferty tanich hoteli i hosteli. Przykładowo nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym kosztuje ok. 150-200 zł za noc. Najchętniej wybieranymi obiektami w tym przedziale cenowym są: Hi,  Best Western Park czy Oceanic. Najtańszy nocleg w pokoju wieloosobowym oferuje mały rodzinny hostel o nazwie Delphini Guesthouse (ok. 31 zł za noc). Innymi polecanymi obiektami są Bambook Bamboo Guesthouse  (ok. 55 zł za noc) oraz La Casa Azul (ok. 55 zł za noc).

Popularne miasta: