Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Praca i zarobki w Toronto

Praca i zarobki
Toronto zaliczane jest do najważniejszych metropolii w Kanadzie. Praktycznie rozwijają się tam wszystkie branże gospodarcze. Podobnie jak w innych prowincjach poszukuje się pracowników z takich sektorów jak transport, produkcja, usługi i budownictwo. Dużo ofert skierowanych jest do osób, znających języki obce. Kanadyjski rynek pracy w Toronto czeka na lekarzy, informatyków czy bankowców. Na tymczasową pracę mogą liczyć studenci w ramach programów, łączących zwiedzanie z zarabianiem pieniędzy. Zgodnie z prawem obcokrajowiec nie może otrzymywać niższej pensji niż jego kanadyjski odpowiednik. Wysokość pensji dla poszczególnych zawodów można odszukać na stronie www.workingincanada.gc.ca.
 
Warunki zatrudniania Polaków
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Ottawie muszą spełnić następujące warunki. Po pierwsze, zdobyć wymagane zezwolenia na podjęcie zatrudnienia w tym kraju. Po drugie, znać język angielski w stopniu, umożliwiającym komunikację z pracodawcą. Po trzecie, nie można być karanym. Po czwarte, posiadane umiejętności, wiedzę i doświadczenie zawodowe trzeba udokumentować na piśmie. 
Popularne miasta: