Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ceny i zakupy w Toronto

Ceny
Kanada nie należy do tanich państw, ale jej mieszkańcy uwielbiają robić zakupy. Nieustannie trawa tam sezon wyprzedażowy. Dotyczy to szczególnie dużych galerii handlowych. Warto robić zakupy w outletach, które oferują produkty znanych firm. Ceny są tam dużo niższe niż w markowych salonach. Wiele produktów można także nabyć na popularnych w tym kraju targowiskach. A są to miejsca, gdzie można targować się ze sprzedawcą. Podobnie jak w małych, lokalnych sklepikach.  
 
Zakupy
Toronto to doskonałe miejsce dla osób zainteresowanych zakupami. Do pięciu najważniejszych centrów handlowych należą Fairview Mall, Scarborough Town Centre, Sherway Gardens, Toronto Eaton Centre czy Yorkdale Shopping Centre. Urzekają także swoją niezwykłą architekturą.
Na szczególną uwagę zasługuje Kensington Market. Jest to dzielnica miasta, a także najbardziej znany targ w Toronto. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni można kupić produkty, które pochodzą z różnych stron świata. To miejsce, w którym można podziwiać wielokulturowość i etniczne bogactwo Toronto. To także dzielnica, gdzie można skosztować potraw z dalekich krajów czy wziąć udział w różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych, nawiązujących do wielokulturowości Kensington Market.
Popularne miasta: