Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Sofii

Tanie loty, bilety

Najlepszym środkiem transportu dla osób, które chcą dotrzeć do Sofii szybko i bez przesiadek, jest samolot. Cena biletu w obie strony wynosi ok. 600 złotych. Do Sofii dotrzemy również samochodem (przez Serbię i Rumunię), pociągiem lub autokarem. Przewidywany czas trwania podróży autokarem to ok. 20 godzin. Cena za przejazd w obie strony wynosi  ok. 500 zł. Z kolei podróż pociągiem trwa 10 godzin dłużej i wiąże się z  koniecznością przesiadek w Breclav i Budapeszcie.

Połączenia z Polski

Decydując się na bezpośredni lot z Polski do Sofii mamy do wyboru tylko jedną linię lotniczą: LOT, która oferuje połączenia z lotniska w Warszawie. Lot trwa ok. 2 godzin. Lotnisko w Sofii jest oddalone od centrum miasta o ok. 10 km. Na miejscu można skorzystać z komunikacji miejskiej (autobusów nr 18 lub 284), taksówki lub wypożyczyć samochód. Wybierając taksówkę, przed rozpoczęciem podróży należy zapytać o cenę przejazdu do centrum Sofii. Powinna ona wynosić ok. 12 leva (ok. 26 zł). Jeżeli trafimy na oszustów, to zapłacimy nawet 100 leva (ok. 214 zł).

Popularne miasta: