Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Sofii

Ceny

Wybierając się do Sofii możemy skorzystać z bogatej oferty noclegowej. Za nocleg w stolicy Bułgarii zapłacimy od 21 do 600 złotych. Już za ok. 200 złotych wynajmiemy pokój o wyższym standardzie. Możemy również skorzystać z apartamentów. Jeżeli nie chcemy nocować w drogich obiektach, możemy skorzystać z pokaźnej oferty hosteli i pensjonatów.
 
Hotele

Za noc w 5-gwiazdkowym hotelu zapłacimy ok. 500 zł. Dużą popularnością cieszą się Hilton Sofia, Grand Hotel Sofia, Sense Hotel Sofia, Hotele Anel, Arena Di Serdica Hotel, Radisson Blu Grand Hotel Sofia czy Sofia Hotel Balkan, A Luxury Collection Hotel. Nocleg w obiektach 4-gwiazdkowych tj. Best Western Plus Bristol Hotel, Best Western Premier Thracia Hotel, Silver House czy Central Park Hotel kosztuje ok. 350 zł.

Ciekawą alternatywą są hotele 3-gwiazdkowe. Za nocleg w Hotel Akord, Hotel Aris, Art Plaza Hotel, Ibis Hotel, Arte Hotel czy Niky Hotel zapłacimy ok. 200 zł. Wybierając apartamenty tj, Emirates Apart Residence, Alexander Business Apartments Sofia, Marrinella apartments lub VIP Apartments Sofia należy przygotować się na koszt ok. 120 zł za noc.

Tanie hostele i pensjonaty

Jeżeli  nie możemy sobie pozwolić na nocleg w hotelu lub po prostu szukamy oszczędności, warto skorzystać z oferty przygotowanej przez właścicieli hosteli i pensjonatów. Za nocleg w obiektach Hostel Mostel, Nightingale Hostel and Guesthouse, Crosspoint Sofia Hostel lub 10 Coins Hostel w wieloosobowych salach ze wspólną łazienką na korytarzu zapłacimy ok. 21 zł.

Możemy również skorzystać z pokojów jednoosobowych lub dwuosobowych z prywatną łazienką, dostępnych w Hotel Forum, Hostel44, Park Hotel Amfora, Garden Flat, gdzie ceny wahają się od 60 do 100 zł. Natomiast w pensjonatach The Economy Guesthouse, Red B and B czy Sofia Guesthouse nocleg kosztuje ok. 55 zł.

Popularne miasta: