Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg jest jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów w Bułgarii. Ceny noclegu wahają się od 50 do 2000 złotych za noc. Możemy zdecydować się na wczasy typu All Inclusive lub też wybrać na miejsce pobytu tańszy hotel czy hostel.
 
Hotele
 
Do najlepiej ocenianych obiektów w Słonecznym Brzegu należą hotele 4 i 5-gwiazdkowe: Iberostar Sunny Beach Resort,  Hotel Neptun Beach, DIT Blue Pearl Hotel, Dunav Hotel oraz  Hotel Helena Sands, Hotel Sol Nessebar Bay/Mare, Hotel Laguna Beach Resort & Spa. Za tydzień wczasów All Inclusive w jednym z tych obiektów zapłacimy od 1 500 do 3 000 złotych od osoby. Jeżeli chcemy sami zorganizować nocleg, możemy zdecydować się na jeden z obiektów: Royal Palace Helena Sands, Galeon Apart Hotel & Spa, Helena VIP Villas and Suites, w których za pokój dwuosobowy zapłacimy od  350 do 1900 złotych za noc.
 
Tanie noclegi
 
Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na drogi nocleg, powinny skorzystać z oferty przygotowanej przez właścicieli apartamentów, tanich hoteli czy hosteli. Ceny noclegów w apartamentach 3-4 osobowych zaczynają się od 120 złotych. Chętnie wybieranymi i niedrogimi obiektami są: Sun City Apartments, Blue Summer, Eden, Royal Club. Szukając obiektów 3-gwiazdkowych, warto przyjrzeć się ofercie Orchid Fort Garden, Maverick Hotel, Relax Holiday Complex & Spa, Villa Brigantina, w których nocleg kosztuje ok. 125 złotych. Natomiast za najtańszy nocleg w pokoju wieloosobowym w FourFifteen HOSTEL, Hostel Tundja czy Hostel Arena zapłacimy ok. 50 złotych za noc.
Popularne miasta: