Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Sewilli

Sewillę można zwiedzać na własną rękę, wystarczy zabukować bilet lotniczy i miejsce w jednym z hoteli, a potem można ruszać w miasto, by odkryć wszystkie jego atrakcje. Loty do Sewilli organizowane są z wielu miast Polski, średnia cena wynosi około 700 zł. Głównymi zaletami hiszpańskiego miasta są wspaniała, zabytkowa architektura, południowa atmosfera i lokalne tradycje. Koniecznie trzeba zobaczyć słynną gotycką katedrę Najświętszej Marii Panny i pałac Alkazar. Turyści odwiedzają także park Marii Luizy, Plaza Espana, arenę Corridy, a także Złotą Wieżę z czasów mauretańskich.

Oferta biur podróży skupia się na wycieczkach objazdowych. Sewilla stanowi najczęściej jeden z punktów obszerniejszego programu. Zwykle w planie wycieczki znajduje się bowiem zwiedzanie kilku miast, na przykład Sewilli, Granady, Malagi i Kordoby. Inne opcje zakładają także wizytę w Barcelonie, Madrycie i Toledo. Tygodniowa wycieczka tego typu kosztuje od 2200 do 2500 zł.
 

Popularne miasta: