Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Sewilli

Sewilla to jedno z najczęściej odwiedzanych hiszpańskich miast, posiada zatem świetnie zorganizowaną bazę noclegową, na którą składa się kilkaset hoteli, pensjonatów, apartamentów, nie licząc kwater prywatnych. W Sewilli znajdziemy zarówno luksusowe obiekty, jak i tanie noclegi. Wśród tych pierwszych wysoko w rankingach turystów sytuuje się ekskluzywny Hotel Alfonso XIII w pałacu Alkazar. Doba kosztuje tu średnio ponad 1000 zł. Goście mogą korzystać z basenu, siłowni, restauracji, na dziedzińcu znajduje się zaś ogród i malownicza fontanna. Do hoteli o najwyższym standardzie należy również EME Catedral Hotel, usytuowany, jak sama nazwa wskazuje, w bliskim sąsiedztwie katedry.

W dobrym hotelu można jednak przenocować w Sewilli już za 200 – 400 zł. Wśród polecanych obiektów znajdują się Hotel Casa Imperial, Hotel Los Seises by Fontecruz, Vincci La Rabida czy Silken Al.-Andaluz Palace. Wszystkie posiadają dogodną lokalizację (w pobliżu zabytkowego centrum miasta) i klimatyzowane pokoje z łazienką, telewizją oraz minibarem.

Tanie noclegi
Jeśli chodzi o tanie noclegi w Sewilli, najbardziej dostępne ceny znajdziemy w pensjonatach B&B oraz hostelach. Koszty jednej doby wahają się tu w granicach od kilkudziesięciu do ponad 200 zł, średnio jest to 60 zł. Wśród polecanych obiektów można wymienić Traveler’s Inn Seville, Samay Hostel Sevilla, Hostel Trotamundos czy SevillaDream Hostel.

Popularne miasta: