Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Sardynii

Sardynia posiada świetną ofertę noclegową, na którą składa się tysiące hoteli, pensjonatów, a także kampingi i pola namiotowe. W zależności od zasobów portfela można wybrać najbardziej dogodną dla nas opcję. Hotel w dobrym standardzie w Cagliari, stolicy Sardynii, znajdziemy w cenach 300 – 600 zł za dobę. Takie koszty poniesiemy np. w Holiday Inn Cagliari, Castelletto czy Maison Savoia. Podobnych cen możemy się spodziewać również w innych większych miastach, np. Alghero. Wysoko w ocenie turystów plasują się Hotel Florida czy KaRol Casa Vacanze.

Hostele oferują natomiast bardzo atrakcyjne ceny – zwykle w przedziale od 50 do ponad 100 zł. Wśród tych polecanych można wymienić Hostel Marina w Cagliari (90 zł za noc), Hostal De L’Alguer w Alghero (66 zł), Hotel Centrale w Olbii (155 zł). W komfortowych warunkach można przenocować w licznych pensjonatach B&B, np. doba w B&B Sa Stella e Monti kosztuje około 90 zł.

W okresie wiosenno-letnim z powodzeniem można skorzystać z kempingu. Koszt noclegu dwóch osób dorosłych wynosi tu około 47 euro, natomiast dwie osoby dorosłe z dwójką dzieci zapłacą w przybliżeniu 66 euro. Przykładem może być Kemping Bella Sardinia na półwyspie Sinis, w okolicy Oristano czy Kemping Tonnara na małej wysepce, przy wiosce San’t Anioco.

Popularne miasta: