Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Porto

Hotele

Za nocleg dla dwóch osób w hotelu 2-gwiazdkowym zapłacimy od 150 zł. Takie ceny proponują swoim klientom następujące obiekty hotelowe: Hotel Porto Nobre, Hotel do Norte czy Albergaria Residencia do Vice-Rei. Jeśli wolimy hotel 4-gwiazdkowy, to warto skorzystać z oferty m.in. HF Fenix Porto, Best Western Hotel Inca czy Quality Inn Portus Cale, w których za nocleg zapłacimy od 340 zł. Droższe obiekty to z kolei Mercure Porto Centro (od 700 zł/2os), Hotel Teatro Porto (600 zł/2os.) czy Axis Porto Business & Spa Hotel (ponad 1,5 tys. zł/2os.)

Hostele, pensjonaty

Jednym z najbardziej popularnych hosteli w Porto jest Gallery Hostel, w którym nocleg w pokoju wieloosobowym kosztuje 100 zł. Turyści chętnie wybierają także takie hostele, jak m.in. Cool Hostel (ok. 60 zł), Nasoni Guest Hostel (od 60 zł) czy Tattva  Design Hostel (110 zł).

Warto także na miejsce swojego noclegu wybrać pensjonat. Do najtańszych tego typu obiektów należą m.in. Residencial Paranhos oraz Residencial Cristo Rei, w których za nocleg dla dwóch osób zapłacimy niewiele ponad 100 zł.

Popularne miasta: