Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Pekinie

Pekin to jedno z najczęściej odwiedzanych miast na świecie, nic dziwnego zatem, że posiada świetnie zorganizowaną bazę noclegową, na którą składają się zarówno luksusowe hotele, jak i tanie pensjonaty. W hotelu dobrej klasy można przenocować już za około 140 zł do 300 zł. Takie ceny oferuje na przykład 161 Hotel, usytuowany w samym centrum Pekinu. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do najważniejszych zabytków miasta i największych dzielnic handlowych. Pokoje są schludne, ładnie urządzone, wyposażone w łazienkę i telewizję. Wysoko w rankingach turystycznych lokują się również hotele takie, jak Spring Time Hotel, Beijing Prime Hotel Wangfujing, Pentahotel Beijing.

W Pekinie znajdziemy także wiele hosteli o dobrym standardzie, jak Beijing Sanlitun Hostel, Leo Hostel, Beijing Hutong Inn, Dragon King Hostel czy Happy Dragon Hostel. Wszystkie posiadają korzystną lokalizację, posiadają restaurację, dostęp do Internetu i telewizję. W hostelach zwykle działa pralnia, a ponadto na miejscu można wypożyczyć rower, który stanowi bardzo dogodny środek transportu po mieście. Nocleg w tego typu obiekcie kosztuje średnio między 120 a 150 zł.

Popularne miasta: