Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Malagi

Wycieczki
Biura podróży często oferują wycieczki objazdowe w okolice Andaluzji. Zwykle obejmują one zwiedzanie nie tylko Malagi, ale także Gibraltaru, Sewilli, Kordoby i Grenady. Tygodniowy wyjazd tego typu to koszt około 4000 zł. Program zwiedzania samej Malagi zakłada takie punkty, jak arabska twierdza Alcazaba, renesansowa katedra, muzeum archeologiczne i muzeum Pabla Picassa.

Z powodzeniem można również poznawać Malagę na własną rękę. Najszybszym środkiem transportu jest w tym wypadku samolot, na miejscu czeka zaś na nas bogata baza noclegowa, od tanich hosteli po luksusowe hotele.

Wczasy
Malaga jest również doskonałym miejscem na odpoczynek, malownicze wybrzeże Costa del Sol to bowiem spełnienie marzeń o słonecznym, pięknym i romantycznym zakątku. Ośmiodniowe wczasy organizowane przez biura podróży kosztują średnio od 2700 do 4000 zł. Cena zwykle obejmuje przelot samolotem, transfer z lotniska, pobyt w hotelu i ubezpieczenie.

Popularne miasta: