Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Maladze

Malaga to malownicze miasto w południowej Hiszpanii, położone na słynnym wybrzeżu Costa del Sol. Słoneczne i upalne dni panują tu aż do listopada, stąd miasto cieszy się olbrzymią popularnością wśród turystów i posiada bardzo dobrą bazę noclegową, na którą składa się setki hoteli, pensjonatów i apartamentów. Noc w hotelu można tu spędzić średnio za 200 – 300 zł. Takie ceny oferują np. Salles Hotel Malaga Centro, Tryp Malaga Guadalmar Hotel czy Monte Malaga. Posiadają one bardzo dobrą lokalizację: w centrum miasta, blisko zabytkowego centrum lub tuż przy plaży. Pokoje są komfortowe, przestronne, z pięknymi widokami.

W Maladze znajdziemy również tanie noclegi w hostelach. Na bardzo dogodne warunki możemy liczyć w Hostel Dulces Dreams Boutique, usytuowanym nieopodal muzeum Picassa i katedry, a także 15 minut drogi od plaży. Dostępne są tu pokoje z prywatną lub wspólną łazienką, ponadto zaś goście mogą korzystać z Internetu. Nocleg kosztuje około 150 zł. Zwykle ceny hosteli są jednak niższe, średnio mieszczą się w granicach 60 zł za dobę. Turyści polecają szczególnie takie obiekty, jak Nomadas Hostel, Malagaislife czy Casa al Sur Terazza Hostel.

Popularne miasta: