Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Lublanie

Hotele
Lublana posiada atrakcyjną bazę noclegową. Znajdziemy tu komfortowe hotele z dogodnym usytuowaniem i parkingiem, a także malownicze pensjonaty i tanie kwatery. W rankingach hoteli na pierwszy plan wysuwa się Grand Hotel Union zlokalizowany w samym centrum miasta. Ceny za nocleg nie są tu jednak najtańsze – wahają się w granicach od 500 do 900 zł. Za dwuosobowy pokój ze śniadaniem w ofercie promocyjnej zapłacimy 495 zł za dobę, natomiast za apartament już 900. W cenę wliczone jest śniadanie, dostęp do Internetu, a także możliwość skorzystania z basenu, sali fitness, sauny czy ogrodu.

Przedział cenowy innych hoteli o dobrym standardzie i dogodnej lokalizacji to od 250 do 400 zł. Można tu wymienić np. Birokrat Hotel (ul. Dunajska 191), Apartment Irena Tour As (Komenskega Ulica 32), City Hotel (Dalmatinova Street 15) czy Best Western Premier Hotel Slon (Slovenska Cesta 34).

Tanie noclegi
W Lublanie mieści się też wiele pensjonatów B&B i hosteli. Można tu znaleźć zarówno obiekty ekskluzywne o wysokiej cenie, np. B&B Slamic (Kersnikova Ulica), jak i tanie hostele. W wypadku tych ostatnich koszty za nocleg zaczynają się już od 40 zł. Taką cenę zapłacimy np. w Hostel & Hotel Print, Hostel Tabor czy Hostel DIC. Nieco droższe są natomiast AdHoc Hostel przy Cankarjevo nabrezje 27 czy Hostel Tresor.

Popularne miasta: