Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Krk

Wyspa Krk posiada ponad sześćdziesiąt kurortów turystycznych, które co roku cieszą się ogromnym powodzeniem wśród przyjezdnych. Ośrodkami o największej popularności są miejscowości: Krk, Baška, Malinska czy Omišalj. Wszystkie dysponują rozbudowaną bazą noclegową, można tu bowiem znaleźć luksusowe hotele i apartamenty, pensjonaty B&B oraz kempingi.

Apartamenty
Tradycyjnie w Chorwacji największym powodzeniem cieszą się apartamenty. I tak apartament z dwoma sypialniami dla sześciu osób wynajmiemy w miasteczku Baška za około 350 zł za noc. Takie koszty poniesiemy np. w Apartment Baska F.O.R zlokalizowanym tuż przy dworcu autobusowym i nieopodal kościoła świętego Marka. Jeszcze niższe ceny oferuje np. Apartment Sokolović w Krka (250 zł), mieszczący się zaledwie 400 metrów od kamienistej plaży. Warto zaznaczyć, że pokoje są klimatyzowane, posiadają aneks kuchenny, balkon i taras. Ponadto możemy skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. W miejscowości Malinska noclegi w apartamentach osiągają porównywalne ceny, szczególnie poleca się takie obiekty, jak Apartments Kvarner 2 czy Villa Rina.

Pensjonaty B&B i kempingi
Pensjonaty B&B nie należą natomiast do najtańszych. Za noc w dobrym pensjonacie trzeba bowiem zapłacić od 290 do 500 zł. Przykładem są Valis Aurea Baska czy B&B Three Angels w Basce. Dużym powodzeniem cieszą się za to kempingi, jak np. Naturist Camp Bunculuka lub Camp Zablace. Za noc w klimatyzowanej przyczepie kempingowej wyposażonej w salon, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i taras trzeba zapłacić od 350 do 450 zł. Niewątpliwą zaletą kempingów jest również usytuowanie tuż przy samej plaży, a także cały kompleks rekreacyjny do dyspozycji gości: restauracje, place zabaw, basen i inne atrakcje.

Popularne miasta: