Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki na Kretę

Wycieczki
Bardzo dobrym pomysłem na zwiedzanie Krety są wycieczki typu Fly&Drive. Polegają one na skorzystaniu z pomocy touroperatora w zakresie przelotu, rezerwacji noclegów oraz wypożyczenia samochodu. Samodzielnie można natomiast ustalić trasę zwiedzania, ponieważ mamy pełną dowolność w odniesieniu do tego, co i kiedy chcemy zobaczyć.

Inną opcją są typowe wycieczki objazdowe. Często są one łączone ze zwiedzaniem innych interesujących zabytków Grecji. Ceny tygodniowej wycieczki tego typu zaczynają się od 1400 zł. Na Krecie największymi atrakcjami są pałace minojskie w Knossos i Fajstos, a także zabytki w miastach Heraklion i Chania.

Wczasy
Siedmiodniowe wczasy na Krecie z biurem podróży mieszczą się w przedziale cenowym od 1000 do 2,500 zł. Wszystko zależy od standardu obiektu wypoczynkowego. Największym powodzeniem cieszą się miejscowości turystyczne takie, jak Agia Pelagia, Anissaras, Analipsis, Hersonissos czy Plakias.

Popularne miasta: