Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Kolonii

Hotele
W Kolonii mieści się kilkaset hoteli, schronisk i pensjonatów. Miasto oferuje zatem bardzo dobre warunki noclegowe, a co więcej baza ta jest zróżnicowana w zależności od zasobności portfeli turystów. Ceny w trzygwiazdkowych hotelach średniej klasy zaczynają się od około 150 – 200 zł za dobę. Jako przykład można podać Hotel Cristall zlokalizowany zaledwie 5 minut od słynnej katedry. Średni koszt spędzenia w nim nocy oscyluje w okolicy 190 zł. Dobrymi opiniami wśród turystów cieszy się także np. czterogwiazdkowy CityClass Hotel Europa am Dom. Mieści się on tuż przy katedrze i Muzeum Rzymsko-Germańskim. Nieco wyższe ceny – do 300 do 500 zł oferują natomiast hotele Hotel Casa Colonia czy Courtyard by Marriott Cologne.

Pensjonaty, apartamenty
Podobne wydatki czekają nas w pensjonatach, np. w Pension am Helenenwall (ulokowanym w zabytkowej kolońskiej kamienicy) czy w City Pension Storch II, w pobliżu Media Parku. Do wyboru mamy również luksusowe obiekty, takie jak Hotel im Wasserturm, o artystycznej aranżacji wnętrz, gdzie za noc zapłacimy minimum 800 zł.

Hostele
Jeśli chodzi o najtańsze noclegi, oferują je hostele w cenie od kilkudziesięciu zł. Można tu wymienić na przykład A&O Köln Neumarkt, mieszczący się w zabytkowej części Kolonii. Inne obiekty tego typu to: Pathpoint Cologne tuż przy dworcu kolejowym, Youth Hostel Cologne-Riehl czy Cologne Downtown Hostel.

Popularne miasta: