Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Istrii

Baza noclegowa na półwyspie Istria jest szeroka i zróżnicowana. Głównymi ośrodkami koncentracji ruchu turystycznego są Pula, Rovinj, Poreć oraz Umag. Znajdziemy tu zarówno luksusowe obiekty, jak i zdecydowanie tańsze schroniska. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się jednak apartamenty. Luksusowym, polecanym hotelem w Puli jest np. Park Plaza Histria Pula. Za dwuosobowy pokój w sezonie zapłacimy tu ponad 960 zł.

Apartamenty
Na wynajęcie apartamentu z dwiema sypialniami możemy natomiast liczyć za około 1200 zł. Taki przedział cenowy oferuje np. Apartaments Ribarska Koliba, zlokalizowany w centrum Puli. W apartamencie mamy do dyspozycji aneks kuchenny, balkon i patio.

Zdecydowanie tańsze są apartamenty w Rovinj. Tu wynajmiemy bowiem taki obiekt za około 500 – 600 zł. Szczególnie polecane są Villa Rose 39 czy Apartments Link usytuowane tuż przy plaży i zabytkowym centrum miasta. W Umag znajdziemy natomiast przestronny apartament już za 378 zł. Jeśli wybieramy się zatem na wakacje w większym towarzystwie, jest to idealna opcja.

Hostele i B&B
Hostele w Puli należą do drogich, noc w Hostel Enjoy kosztuje bowiem 330 zł, a w Crazy House Hostel ponad 220 zł. Podobne ceny osiągają pensjonaty B&B w Rovinj i innych większych ośrodkach – około 200 – 300 zł, np. Bed & Breakfast Antico.
 

Popularne miasta: