Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Gran Canarii

Gran Canaria jest wyspą, która cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Czekają tu zatem na nich setki hoteli, pensjonatów i apartamentów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc należą stolica Las Palmas, kurort Maspalomas, Puerto Rico czy Playa del Ingles. W Las Palmas możemy przenocować w hotelu za kwotę mieszczącą się w granicach od 200 do 500 zł. W rankingach turystycznych na pierwsze miejsca wysuwają się Hotel Verol, Hotel Fataga czy Sercotel Hotel Cristina Las Palmas. Warto odwiedzić także Hotel Santa Catalina, gdzie oprócz luksusowych, przestronnych pokoi na goście mogą również korzystać ze spa z hydromasażem, łaźni tureckich i zabiegów pielęgnacyjnych.

Dużą popularnością na Gran Canarii cieszą się również apartamenty. W Playa del Inglas apartament z jedną sypialnią dla trzech osób dorosłych wynajmiemy już za 170 zł. Przykładem mogą być obiekty takie, jak Apartamentos Amazonas czy Apartamentos Guatiza. Z kolei apartament dla pięciu osób dostaniemy w cenie od 330 zł za dobę. Takie koszty oferuje np. Apartamentos las Gondolas.

Tanie noclegi
Jeśli chodzi o tanie noclegi na Gran Canarii, ceny w hostelach wynoszą średnio od kilkudziesięciu do 150 zł. W Las Palmas poleca się El Warung Beach Hostel czy Hostel Kasa. W Mapalomas dobrą opinią cieszy się Club Vista Serena. W Playa del Ingles do popularnych obiektów należy natomiast Agustino’s Bungalows.

Popularne miasta: