Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Faro

Faro posiada dobrą bazę noclegową. Możemy zarezerwować nocleg zarówno w hotelach, hostelach, jak i wynająć apartament blisko plaży. Ceny nie różnią się zbytnio od tych, które obowiązują w pobliskich regionach turystycznych.

Hotele, hostele

Za tygodniowy pobyt dla dwóch osób w 4-gwiazdkowym hotelu Eva zapłacimy ok. 3 tys. zł. Nieco taniej zarezerwujemy nocleg w 3-gwiazdkowym Santa Maria – nawet i 1800 zł. Jeśli chcemy nocować w bliskiej odległości od plaży, możemy wybrać na miejsce swojego pobytu np. hotel Aeromar. Jeśli chodzi o hostele, dużą popularnością cieszy się Faro Youth Hostel, w którym za nocleg zapłacimy nawet ok. 45 zł za noc. Pokoje posiadają minimum dwa łóżka. Niestety, miejsce w hostelu trzeba zarezerwować na długo przed planowaną wizytą. Turyści często korzystają także z oferty Residencial Dandy oraz Algarve Hostel.

Apartamenty

Dobrym pomysłem jest wynajęcie apartamentu z tarasem na jednej z plaż na wyspie. Za tygodniowy pobyt dla 4 osób zapłacimy 3-3,5 tys. zł. Oczywiście te najwyższe ceny obowiązują w sezonie wakacyjnym.  Tańszym rozwiązaniem będzie wynajęcie apartamentu w centrum Faro, np. Apartamentos Victoria (ok. 2 tys. zł).

Popularne miasta: