Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Düsseldorfu

Informacje o lotnisku
W Düsseldorfie mieści się bardzo duży międzynarodowy port lotniczy - Düsseldorf International Airport. Jest on zlokalizowany około 16 km na północ od centrum miasta. Składa się z trzech terminali: A, B i C i posiada dwa pasy startowe. Lotnisko to rocznie obsługuje blisko 22 miliony pasażerów oraz ponad 100 000 lotów cargo. Lata tu kilkadziesiąt linii lotniczych, najwięcej połączeń obsługują zaś przewoźnicy Lufthansa i Air Berlin.

Połączenia z Polski
Sieć połączeń z Polski do Düsseldorfu jest dobrze rozbudowana. Loty organizowane są bowiem z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic czy Gdańska. Najtańsze loty odbywają się z Bydgoszczy – obsługuje je Ryanair za około 195 zł (w zależności od sezonu). Atrakcyjne ceny oferują także linie Germanwings (zwłaszcza z Poznania i z Wrocławia) – od 225 zł. Z Krakowa możemy natomiast polecieć do Düsseldorfu z Air Berlin za niecałe 500 zł. Z Gdańska latają z kolei linie SAS. Droższe loty odbywają się z Rzeszowa (Lufthansa – od 700 zł), ze Szczecina (LOT – około 900 zł) i z Łodzi (Adria – średnio 850 zł). Średni czas przelotu z Polski do Düsseldorfu z przesiadką (najczęściej we Frankfurcie) wynosi ponad 3 godziny. W wypadku lotu bezpośredniego jest to godzina i 40 minut.  

Dane kontaktowe
Düsseldorf International Airport
Flughafenstraße 120
40474 Düsseldorf, Niemcy
Telefon:+49 211 4210

Popularne miasta: