Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Dubaju

Lotniska
Głównym międzynarodowym lotniskiem w Dubaju jest port lotniczy Dubai International Airport zlokalizowany około 5 km na południe od centrum miasta. Rocznie obsługuje się tu ponad 40 milionów pasażerów. Lotnisko stanowi główny węzeł dla narodowego przewoźnika ZEA – linii Emirates. Ponadto w Jebel Ali mieści się drugie międzynarodowe lotnisko - Dubai World Central International Airport.

Tanie loty i bilety
Obecnie bezpośrednie loty rejsowe z Warszawy do Dubaju oferują linie Emirates. Ich cena oscyluje w granicach 1650 zł, a średni czas lotu wynosi 5 godzin i 40 minut. Tańsze loty z Warszawy z przesiadką w Kijowie oferują linie Ukraine International (około 1000 zł).

Z jedną lub dwiema przesiadkami w europejskich miastach (np. w Wiedniu) polecimy do Dubaju również z takimi przewoźnikami, jak LOT, Qatar Airways, Turkish Airlines czy Swiss – musimy się tu jednak liczyć z ceną od 1700 do ponad 4000 zł, a czas rejsu wydłuża się nawet do kilkunastu godzin. Loty z przesiadkami odbywają się również z innych miast Polski, np. Krakowa, Gdańska, Poznania czy Wrocławia.

Popularne miasta: