Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Cardiff

Cardiff posiada jedno międzynarodowe lotnisko, zlokalizowane 19 km od centrum. Jest ono bazą linii Citywing, Thomson Airways i Thomas Cook Airlines.

Niestety nie ma bezpośrednich, tanich lotów z Polski do Cardiff. Najlepszym rozwiązaniem jest przelot do Bristolu, Birmingham lub Londynu, a stamtąd pociągiem lub autobusem do Cardiff. Ze względu na niższą cenę lepiej jest wybrać podróż autobusem. Do Bristolu latają linie Ryanair i Easy Jet, do Birmingham Ryanair, do Londynu Ryanair, Easy Jet i WizzAir. Ceny biletów zależą od daty wylotu i daty rezerwacji. W ofertach promocyjnych można znaleźć bilety już w cenie ok. 100 – 150 PLN. Należy oczywiście zapoznać się z warunkami przewozu i opłatami dodatkowymi oraz opłatą za bagaż, którą pobierają Ryanair i WizzAir.

Zamiast podróży samolotem i autobusem/pociągiem można zdecydować się na lot z przesiadkami, korzystając zarówno z tanich, jak i tradycyjnych linii lotniczych (KLM, LOT, Air France, Australian Airlines).

Popularne miasta: