Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Bukaresztu

Tanie loty, bilety

Najwygodniejszym i najszybszym środkiem transportu dla osób wybierających się w podróż do Bukaresztu jest samolot. Ceny biletów wahają się od 300 do ponad tysiąca złotych. Jeżeli zakupimy bilety odpowiednio wcześniej możemy liczyć na atrakcyjne promocje. Najlepiej zdecydować się na wylot z Warszawy bezpośrednio do Bukaresztu.

Inną opcją jest dojazd własnym samochodem np. przez Słowację i Węgry. Jednak pokonanie tej trasy zajmie nam wtedy 1,5 dnia i będzie męczące, ponieważ drogi w Rumunii są kręte i niezbyt nowoczesne. Do Bukaresztu możemy także dostać się pociągiem np. z Warszawy. Musimy wtedy liczyć się z 25-godzinną jazdą oraz dwiema przesiadkami w Breclaviu i Budapeszcie.

Połączenia z Polski

Decydując się na lot z Polski do Bukaresztu możemy wybrać bezpośredni samolot firmy LOT z Warszawy lub podróż z przesiadkami tanimi liniami. Ta pierwsza opcja jest mniej męcząca i jeżeli zakupimy bilet ok. 2 miesięcy wcześniej, to będzie także korzystna cenowo. Wybierając lot Ryanairem lub Wizzairem możemy lecieć do Bergamo lub Dortmundu, a następnie do stolicy Rumunii. Lotnisko w Bukareszcie jest oddalone od miasta o 16 km.  Z portu lotniczego do centrum najszybciej dotrzemy linią ekspresową nr 783.

Popularne miasta: